شبکه و پشتیبانی

خدمات پشتیبانی شبکه بر تعمیر و نگهداری از یک شبکه تجاری یا سازمانی تمرکز دارد. این خدمات می توانند شامل نظارت از راه دور ، تشخیص ، عیب یابی ، به روزرسانی های تعریف شده آنتی ویروس یا هر برنامه دیگری ، به روزرسانی سیستم عامل و درایورها ، تست اتصال به شبکه و رفع اشکال در برنامه ها باشند. هدف از پشتیبانی شبکه اطمینان از این است که شبکه و اجزای ارتباطی شرکت یا سازمان شما دائماً در حالت بهینه و استاندارد کار می کنند. شما می توانید برای سازمان و یا شرکت خود درخواست خدمات پشتیبانی مورد نظر خود را ارسال کنید تا کارشناسان ما در اصرع وقت با شما تماس بگیرند.

ما به عنوان یک شرکت پشتیبانی شبکه مسئولیت حفظ سیستمهایی را خواهیم داشت که به سازمانها امکان می دهد بطور روزانه ، درون و خارج از سازمان فعالیت و ارتباط برقرار کنند. بسته به سطح مسئولیت ، وظایف ممکن است شامل ارتقاء زیرساختهای ارتباطی شرکت یا نصب سیستم جدید باشد. پروژه های خاص بسته به بخش و نوع مشاغلی که برای آن کار می کنیم متفاوت خواهد بود . به عنوان مثال ، در یک مرکز تماس ممکن است شما یک سیستم کنترل تماس جدید بخواهید نصب کنید ، در حالی که برای یک بانک شاید بخواهید یک شبکه خودپرداز بهبود یافته را تهیه کنید.

ما در این شرکت خدمات پشتیبانی سریع و حرفه ای شبکه ای را برای مشاغل با ابعاد مختلف در صنایع مختلف ارائه می دهیم. مهندسان خبره ما با مشتریان در ارائه بهترین پشتیبانی از شبکه و رفع سریع مشکلات ، همکاری نزدیکی دارند. ما یک سرویس پشتیبان باورنکردنی فوق العاده ارائه می دهیم که به رفع سریع مشکلات و اجتناب از قطعی عملکرد سیستم شما کمک به سزایی می کند. ما از ابزارها ، برنامه ها و پلتفرم پشتیبانی پیشرفته و به روز دنیا استفاده می کنیم تا مشکلات شبکه را قبل از تبدیل شدن به مشکلات بزرگ ، آنها را شناسایی و از بین ببریم.

وقتی صحبت از خدمات پشتیبانی از شبکه IT می شود ، هیچ دو سازمان دقیقاً نیازهای یکسانی ندارند. به همین دلیل ما این شرکت خدماتی IT کاملاً انعطاف پذیر را ایجاد کردیم تا به سادگی در سازمان و برنامه ریزی بودجه برای خدمات IT لازم برای سازمان شما بتواند خدمات با کیفیتی ارائه دهد. خدمات IT شرکت شما را قادر می سازد ضمن اطمینان از ثبات شبکه ، دستگاه های سازمان خود را به طور موثر نظارت و بررسی کنید. اگر به دنبال خدمات پشتیبانی شبکه ای کارآمد و قابل اعتماد هستید ، پشتیبانی IT در شرکت آرکا پارس ما شریک قابل اعتماد شماست. ما آماده ارائه پشتیبانی در زمینه IT برای انواع مشاغل، شرکت ها و سازمان های کوچک و بزرگ هستیم. رویکرد ما در ارائه خدمات پشتیبانی از شبکه تضمین می کند که سازمان شما برای زمان حال مجهز شده و برای آینده نیز آماده به کار است. ما به عنوان بخشی از هر مشاغل ، خدمات مشاوره ای و مشاوره ای کامل سطح بالا را ارائه می دهیم و به طور مستقیم با شما از طریق پشتیبانی IT در سایت یا گفتگوی زنده تلفنی و ارائه پشتیبانی از دسک تاپ و سرور شبکه آماده پاسخ گویی به نیاز های شما مشتریان عزیز می باشیم .

خدمات پشتیبانی شبکه ما شامل موارد زیر است:

- پشتیبانی از راه دور - می توانیم از راه دور به مکان شما بیاییم یا مشکلات را از بین ببرید.
- پیکربندی شبکه - تکنسین های ما سیستم های شما را تا بالاترین سطح ممکن بهینه می کنند تا اطمینان حاصل کنند که در اوج ساعات کاری به طور کامل و بدون نقص کار کنند.
- نظارت بر شبکه شبانه روزی - ما مراقب هستیم که شبکه شما محافظت شده و همیشه در دسترس باشد.
- ایجاد و مدیریت پشتیبان - پرونده های مهم تجارت شما در یک مرکز اطلاعات امن و غیر آفلاین سایت تکثیر و ذخیره می شوند.
- امنیت نهایی - راه حلهای امنیتی جامع ما احتمال نقض و نشت داده را کاهش می دهد.
- مدیریت خط مشی امنیت شبکه - اطمینان حاصل کنید که کارکنان شما از سیاست های امنیتی در سطح شرکت آگاه هستند و همیشه آن را رعایت می کنند.
- گزارش جامع - با تجزیه و تحلیل جامع ما بینش های ارزشمندی درباره عملکرد و امنیت شبکه خود کسب کنید.
- برنامه ریزی پیشرفت های آینده ، پیشنهاد راه حل های فناوری اطلاعات برای مشکلات تجاری و به روز دنیا

برخی خدمات پشتیبانی دیگر ما :

- نصب نرم افزار جدید
- نصب سخت افزار جدید (سرور - پرینتر - مودم - تلفن و ...)
- تنظیم حساب های کاربری ، مجوزها و کلمه عبور
- آموزش کارمندان در سیستمهای جدید
- به روز رسانی و تنظیم فایروال و آنتی ویروس
- تنظیم و اجرای اشتراک گذاری پرونده و چاپ در شبکه های مختلف بین سازمان
- بهینه سازی نرم افزاری و سخت افزاری سیستم های کند و قدیمی
- مدیریت پهنای باند اینترنت و کنترل دسترسی ها به اینترنت