بهینه سازی سایت

SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization است ، این عمل افزایش کمیت و کیفیت ترافیک به وب سایت شما از طریق نتایج موتور جستجوی ارگانیک می باشد.برای درک معنای واقعی سئو ، بیایید این تعریف را بشکنیم و به بخش ها نگاه کنیم:

کیفیت ترافیک:

شما می توانید همه بازدید کنندگان در جهان را به خود جلب کنید ، اما اگر آنها به سایت شما بیایند ، زیرا Google به آنها می گوید وقتی واقعاً کشاورز هستید که سیب فروشی می کنید ، برای رایانه های اپل منبع هستید ، این یک ترافیک با کیفیت نیست. درعوض می خواهید بازدیدکنندگانی را که واقعاً به کالاهایی که ارائه می دهید علاقه مند کنید. مقدار ترافیک: مشاهده افراد صحیحی که از طریق نتایج موتور جستجو به سایت شما وارد شده اند، در نتیجه ترافیک بیشتر بهتر است.

نتایج ارگانیک:

تبلیغات بخش قابل توجهی از بسیاری از SERP ها را تشکیل می دهند. ترافیک ارگانیک هرگونه ترافیکی است که نیازی به پرداخت آن نیست(هر آنچه که شما در نتایج گوگل مشاهده می‌کنید را میتوان جز SERP آورد) ترافیک جستجوی ارگانیک به طور خاص هرگونه ترافیکی بدون پرداخت هزینه از طریق SERP ها است.

نحوه کار SEO

در اینجا نحوه عملکرد موتور جستجوی Google آمده است: (یا هر موتور جستجوی دیگری که استفاده می کنید)موتورهای جستجو خزنده ای دارد که خارج می شود و اطلاعات مربوط به تمام مطالبی را که می توانند در اینترنت پیدا کنند جمع می کند. خزنده ها تمام 1 ها و 0 ها را به موتور جستجو باز می گردانند تا یک فهرست ایجاد کنند. سپس این فهرست از طریق الگوریتمی تغذیه می شود که سعی می کند تمام داده ها را با پرس و جو شما مطابقت دهد. بهینه سازی می تواند اشکال مختلفی به خود بگیرد. برچسب های عنوان و توضیحات متا هر دو با طول مناسب برای نشان دادن لینک های داخلی در صفحاتی هستند که شما روی آنها متمرکز هستید.