همکاری با ما

فریلنسر یا دورکاری

مزایای دورکاری را برای افرادی که در جستجوی کار هستند می توان به آزادی عمل فرد اشاره کرد که در محیطی بدور از استرس قادر است از مهارت های خود در جهت انجام بهتر موارد سپرده شده به او استفاده کند؛ قادر است زمان بندی مناسبی برای انجام کارهای خود داشته باشد؛ عمدتا قادر است تا با همکاری با چندین شرکت مختلف به صورت دورکاری، درآمد ماهیانه خود را ارتقا دهد و در صورتی که وظایف محوله را درست انجام دهد عمدتاً محدودیتی از سمت کارفرما برای همکاری انحصاری وجود ندارد؛ با کمترین هزینه ممکن (یک لپتاپ یا کامپیوتر و یک خط اینترنت) می تواند در هر محلی، مشغول به کار شود. شما باید ارزش کار خود را به مشتریان نشان دهید تا آنها بدانند در عوض همکاری با شما چه مزایایی به آنها می رسد. به آنها نشان دهید که با همکاری با شما زندگی آنها آسان تر شده و کسب و کارشان نیز تقویت می باشد. باید نشان دهید که با همکاری با شما می توانند در زمان خود صرفه جویی کنند.

نیروهای جوان و جویای کار که علاقه و استعداد کافی در زمینه های فناوری اطلاعات که در ذیل آمده است را دارا می باشند، می توانند با ارسال فرم و یا رزومه خود ، به صورت پاره وقت و یا دورکاری بدون محدودیت مکانی در هر جای ایران با دانش خود کسب درآمد کنند.
تخصص های مورد نیاز:
ادمین اینستاگرام (شبکه های اجتماعی)
تولید محتوا و سئو
انیماتور (انیمیشن سازی 2 بعدی)
گرافیست (Illustrator - InDesign - Photoshop )
برنامه نویسی باPHP و آشنای با فریم ورک LARAVEL
مدیریت Wordpressو افزونه های پرکاربرد
برنامه نویسی (UX/UI) Frontend
بازاریابی و فروش

شرایط کاری

میزان درآمد بر اساس توانایی و درصد فعالیت در پروژه مشخص می شود. بعد از 1 الی 3 ماه کارآموزی و بررسی عملکرد قرارداد پروژه ای با شخص بسته میشود. در صورت داشتن نمونه کار به واتس اپ یا تلگرام شماره تماس 09017013344 ارسال نمایید.
برای ارائه در خواست همکاری با تیم آرکا پارس فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید، پس از بررسی توسط کارشناس مربوطه با شما تماس گرفته می شود.

با ما به بهترین ها فکر کنید

می خواهید کسب و کار خود را به معرض دید بزارید
سفارش پروژه دهید تا به اوج برسید

سفارش پروژه